Контактна інформація


Шановні друзі!

Ми раді вітати Вас на сайті Одеського корпоративного комп'ютерного коледжу.

ОККК відноситься до професійно-технічного навчального закладу.
Головним напрямком діяльності ОККК є підготовка кваліфікованих працівників, їх перепідготовка та підвищення кваліфікації. Формування науково-інженерного мислення, художнього смаку, творчого підходу до професії. Оволодіння високими моральними якостями в освоєнні курсового професійно-технічного навчання, сфери сучасних комп'ютерних технологій.

Коледж підготував понад 3000 кваліфікованих кадрів за державними професіями і понад 4000 фахівців в області інформаційних технологій по спеціалізованому навчанню.
ОККК тісно співпрацює з середньоосвітніми навчальними закладами м.Одеси та Одеської області, міжнародними організаціями та вищими навчальними закладами. До контингенту наших учнів відносяться, як випускники та учні шкіл, так і доросле покоління. Необхідність у комп'ютерній освіті існує серед усіх вікових груп.

Навчально-виробничий процес здійснюється на високому професійному рівні інженерно-педагогічним колективом, фахівцями з великим педагогічним досвідом роботи у вищих навчальних закладах України.
Коледж оснащений сучасною комп'ютерною технікою, ліцензійним програмним забезпеченням, літературою та методичними посібниками в необхідній кількості і якості.

Якщо ви учень загальноосвітнього навчального закладу, випускник 9 або 11 класу, якщо вам необхідно підвищення кваліфікації або ви перебуваєте в пошуку нової професії - приходьте до нас! Наш коледж надає можливість отримати затребувану професію, яка допоможе вам бути успішними на життєвому шляху.

Керівників загальноосвітніх навчальних закладів України запрошуємо до довгострокового і взаємовигідного співробітництва!

Ми раді бачити вас у нашому коледжі!

З повагою,
директор Солом'яний Андрій Петрович.