Одеський корпоративний компьютерний коледж (ОККК) розпочав свою діяльність у 2000 році.

Вже понад 20 років своєї діяльності ми здійснюємо підготовку фахівців у сфері інформаційних технологій.

Навчальні програми створюються по сучасним освітнім методикам із залученням викладачів вищих навчальних закладів м.Одеси з багаторічним досвідом роботи.

Періодично ведемо вдосконалення лекційного матеріалу, адаптуючи під потреби сьогодення. Впроваджуємо нові дисципліни, знання яких необхідно молодому спеціалісту.

За роки свої діяльності коледж підготував понад 3000 кваліфікованих кадрів за державними професіями і понад 4000 фахівців в області інформаційних технологій по спеціалізованому навчанню. ОККК тісно співпрацює з середньоосвітніми навчальними закладами м.Одеси та Одеської області, міжнародними організаціями та вищими навчальними закладами.

Наші учні - це люди різного віку, що бажають здобути знання в області інформаційних технологій чи вдосконалити раніше набуті знання. Адже ми пропонуємо різні форми навчання: стаціонарна (для випускників 9-х - 11-х класів), курсова (для школярів. паралельно із навчанням у школі), дистанційна (для всіх бажаючих, незалежно від віку, паралельно з основним видом діяльності). Також можемо запропонувати індивідуальну форму навчання - один-на-один з викладачем.

Учні дистанційної форми мають можливість у будь-який зручний для себе час оволодіти знаннями.

Школярі курсового навчання здобувають практичні навики роботи за комп'ютером, працюють з графічними редакторами, вивчають основи веб-дизайну та програмування, що неодмінно стане у нагоді в майбутньому.

Випускники стаціонарної форми навчання після закінчення коледжу вступають до вищих навчальних закладів (на загальних підставах або на 2-3 курс). Здобуті у коледжі знання дозволяють влаштуватися на роботу та стати чудовими спеціалістами у вибраній галузі.
Пріоритетною складовою у навчанні ми вважаємо - максимум практики. Саме практичні навики є запорукою успіху наших учнів. Практикою створюється спеціаліст.Розпочніть своє успішне майбутнє вже сьогодні!

НАГОРОДИ КОЛЕДЖУ